رونمایی از پردازنده های سری Core X با سقف ۱۸ هسته ای – خرید و فروش فالوور اینستاگرام

خرید و فروش فالوور اینستاگرام:
پردازنده های Core X برای دسکتاپ های پریمیوم طراحی شده است و بیش از هر چیز دیگری برای تولیدکنندگان حرفه ای محتوی مورد استفاده می باشد. این پردازنده ها برای تولید و ارائه ویژگی های خاصی عرضه کرده اند. 
این پردازنده ها با سرعت کلاک افزایش یافته وارد بازار می گردند. ضمن اینکه از نظر تعداد هسته برتری نسبت به سایر محصولات ندارند. پردازنده اینتل در این رونمایی از ویژگی هایی ۲۸ هسته ای W-3175X رخ نمایی می کند که این ویژگی ها قرار است به عنوان مدل پرچمدار نمایان شود.

پردازنده های جدید سری X از ۶۴ لاین PCIe حمایت می کند و قرار است با سقف ۱۸ هسته و ۳۶ رشته پردازشی وارد بازار شود. این اطلاعات مشابه مدل ها قبلی می باشد و این پردازنده از DDR4 چهار کاناله حمایت می کند. تولید این چیپ به کمک فرآیند ۴ نانومتری پلاس پلاس انجام می گیرد.

اینتل لحیم مواد رابط حرارت را با گریس گرمایی جایگزین کرده و این موضوع انتقال حرارت را بهتر خواهد کرد. این موضوع سبب قدرت پردازشی زیاد برای کاربران خواهد شد. در این وضعیت عملکرد حرارتی بهتر خواهد شد. ضمن اینکه به پردازنده اجازه کار در وضعیت Turbo و کلاک سریع تر را برای مدت طولانی می دهد.

مشخصات دقیق این پردازنده ها هنوز مشخص نشده است. ضمن اینکه درباره قیمت آن نیز اطلاعاتی درز نکرده است. برای اطلاع از سایر جزئیات باید تا ماه نوامبر صبر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *